1. Термін реалізації проекту 10 місяців.
  2. Географія проекту: Кіровоградська та Чернігівська область. Подібна процедура необхідна для кращої координації та охоплення областей в яких недостатньо ресурсів для створення локальних планів дій, що стане запорукою більш успішного практичного впровадження Резолюції і самого плану на регіональному рівні.
  3. Мета і завдання проекту
    • надати знання з резолюції Ради Безпеки ООН №1325 і виписати проекти планів дій обласного та місцевого рівнів (або включення стратегій та заходів) спільно з органами влади та жіночими організаціями для успішної реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325 на локальному рівні
    • подати проекти планів дій з виконання Нацплану №1325 на громадські слухання або на засідання депутатів обласного/районного рівнів
    • надати знання з моніторингу та оцінки виконання Національного плану для жіночих організацій та інших ОГО, що дозволить посилити роль жіночих організацій у процесах моніторингу й оцінки.
    Завдання проекту:
    • Проведення круглих столів у 2-х областях з метою обговорення та розробки локальних/регіональних планів дій або включення стратегій та заходів Національного плану до інших існуючих регіональних програм на обласному та місцевому рівнях з участю ЗМІ
    • Проведення 2-ох тренінгів (1-о денних) за темою «Моніторинг, оцінка та контроль виконання локальних планів дій» (робоча назва).
    • Проведення 2-ох громадських слухань або участь у засіданнях депутатського корпусу з представлення проекту локального плану дій або стратегій чи заходів як частини інших програм соціального спрямування в області.
    • налагодження співпраці та координацію зусиль між жіночими громадськими організаціями та державними структурами щодо виконання Національного і регіональних планів дій, визначення пріоритетів та оцінки acheter viagra результатів
    • формування кола громадських і політичних лідерів для просування ідей Національного плану.
  4. Цільова аудиторія проекту (надайте опис первинних і вторинних аудиторій і дані по охопленню)
    • 3-6 жіночих організацій обласного та місцевого рівнів у кожній області,
    • 2-3 організації, що працюють з ВПО (внутрішньо переміщеними особами),
    • 2-3 організації, що працюють з ветеранами та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах.
    • Органи обласної та місцевої влади, депутати обласного, місцевого рівнів, представники ЗМІ.
  5. Подальший розвиток проекту Організації в областях будуть мати знання та навички, що допоможуть їм ефективно співпрацювати надалі і залучати кошти з обласних програм на свою діяльність.
    Всі учасники та партнери проекту співпрацюватимуть для реалізації заходів Національного плану дій і подаватимуть проекти для фінансування до міжнародних донорських організацій. Цей проект стане зразком для інших областей України у розробці обласних планів дій з 1325. Керівництво та члени НРЖУ в областях співпрацюватимуть для проведення подібних заходів в інших областях України.