Прошу зайти і заповнити опитувальник, дуже важливий для України

Шановні колеги та колежанки !

прошу вас зайти на цей лінк і заповнити цей опитувальник, дуже важливий для України

in English

Українською

Зараз ООН переглядає політику підтримання миру із тим, щоб погляди жінок і жіночих організацій, які задіяні у побудові і підтриманні миру, були краще враховані на всіх етапах цієї діяльності і на всіх її рівнях, оскільки, як ви знаєте, залучення жінок до всіх аспектів миробудування гарантує триваліший мир і відбудову, яка включає інтереси ширших кіл населення.

Для цього в різних країнах – і, зокрема, в Україні – проводиться дослідження того, як жіночі організації сприймають попередження конфліктів, процеси миробудування і свою роль у них, а також роль держави і міжнародних організацій.

Першим етапом дослідження є опитування, доступне онлайн за посиланням

Для вашої зручності ми переклали його

українською

in English

Там також детальніше розказано про дослідження і про його цілі.

Просимо вас взяти участь в опитуванні. На заповнення опитування у вас піде від 10 до 15 хвилин.

Будемо вам вдячні, якщо ви запросите до цього опитування і ваші партнерські організації, щоб ми змогли охопити якнайширші кола жіночих і гендерних організацій.

Заздалегідь дякуємо вам за ваш час і за вашу експертну думку – бо ніхто краще за вас не знає, що ми всі спільно робимо задля миру в Україні!

в Україні координує проведення цього дослідження наша організація “Центр – Розвиток демократії”. Загалом це дослідження координує Глобальна мережа жінок-миротворок (ГМЖМ) за підтримки ООН Жінки.

Tags: No tags

Comments are closed.