viber_image_2023-11-30_12-32-17-863

Експертка НУО ЦРД Марія Дмитрієва долучилася до Заключної конференції проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні»

28-29 листопада 2023 року у Києві тривала дводенна  Заключна конференція проекту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”, яку організував офіс Пакту в Україні.

На запрошення організаторів в одній з дискусій брала участь експертка НУО «Центр – Розвиток демократії» Марія Дмитрієва, яка представляла у проекті організацію – ресурсного партнера у проведенні фахових тренінгів та впровадженні місцевих програм.

Зі слів Марії Дмитрієвої, діяльність у сфері гендерних питань вимагає виходу зі звичного кола учасниць та учасників – залучати жінок, які ще не охоплені. Також необхідно звертатись і працювати з жінками з цільових груп роботи громадського сектору, щоб вони мали можливість самі озвучувати свої потреби і бути представленими у цій площині. Окрім того, варто піднімати власну кваліфікацію у розумінні фемінізму та жіночих прав, співпрацювати із владою, щоб забезпечити передачу отриманої інституційної спроможності при приході у владні кабінети нових людей, та розбудовувати коаліції.

Tags: No tags

Comments are closed.