херсон

Жінки Херсонщини отримали допомогу від НУО «Центр – Розвиток демократії»

На території Великоолександрівської громади Херсонської області відбувся черговий виїзд бригади мобільної гінекологічної клініки, котру торік передали на потреби жінок регіону благодійниці з литовської Асоціації Lygiаi. Як повідомила начальниця Мирненської селищної військової адміністрації Скадовського району Валентина Головата, під час виїзду вона передала жінкам місцевих сіл Брускінське та Іщенка 80 електричних чайників, придбаних завдяки співпраці з НУО «Центр – Розвиток демократії» та зокрема донорським коштам від Мері Джейн Маркус (Каліфорнія, США).

Особливі слова подяки організатори виїзду адресували голові НУО ЦРД Еллі Ламах та Марії Дмитрієвій, котра забезпечила пальне та одноразові витратні матеріалу для огляду жінок. Всього під час роботи бригади були обстежені 25 пацієнток.

На прийомі працював лікар-гінеколог Херсонської обласної лікарні ім. А. і О. Тропіних Віктор Колотинський.  

«У складі мобільної бригади  інформаційно- роз’яснювальну роботу з питань гендерно-зумовленого насилля проводила фахівчиня ГО «Десяте квітня» Вікторія Ткаченко. Представниця  департаменту соціального захисту обласної адміністрації Світлана Петренко розповіла матерям, як їхні діти можуть виїхати на відпочинок за межі України. Також дітлахам роздали набори «Антистрес». Спасибі за допомогу в організаційних питаннях начальникам Скадовських районної  та міської військових адміністрацій Михайлові Павлішу та Сергію Кухті», – зазначила Валентина Головата.

Tags: No tags

Comments are closed.