львов тренинг 8

На Львівщині відбувся тренінг із впровадження місцевих планів дій у сфері підтримання миру

В смт Східниця протягом 16-18 лютого відбувся кущовий тренінг у межах проєкту «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру». Захід реалізувала ГО Центр «Розвиток демократії» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації. Проєктом передбачено надання знань і формування навичок із врахування міжнародних зобов’язань при розробці та впровадженні стратегій розвитку, проєктів, програм та планів дій обласного та місцевого рівнів, і розуміння того, як це сприяє підтриманню миру і суспільній злагоді.

Протягом трьох днів професійні тренерки Елла Ламах та Марія Дмитрієва розповідали учасницям заходу – представницям органів державної влади, вищих закладів освіти, інститутів громадянського суспільства з Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей, про захист прав жінок, про міжнародні стандарти, національне законодавство з прав жінок; про формування місцевих планів дій з врахуванням міжнародних зобов’язань. Говорили також про міжсекторальну взаємодію, пошуки джерел фінансування та про адвокаційні кампанії для забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Загалом тренінг був насичений і практичними завданнями, які дозволили учасницям заходу краще розібратися у даній темі.

«Департамент соцзахисту населення активно працює в цьому напрямку. Але світ не стоїть на місці, з’являються нові інструменти, нові підходи, відповідно існує потреба в поглибленні знань та практичних навичок людей, що дотичні до розробки політик і стратегій на місцевому рівні. Тому даний тренінг став надзвичайно корисним для усіх учасниць заходу», – зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соцзахисту населення Львівської облдержадміністрації Уляна Дорош.

Після тренінгу учасниці отримали сертифікати тренерок, які надають їм право протягом двох років надавати представникам та представницям обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування підтримку через онлайн-заходи, консультації, круглі столи та менторські візити для створення документів місцевого та обласного рівня із врахуванням міжнародних зобов’язань України у сфері підтримання миру і сталого розвитку.«Ми задоволені, що наш тренінг відгукнувся учасницям заходу, які вже домовились про формування у своїх регіонах робочих груп для координування розробки місцевих планів дій у сфері підтримання миру», – підсумувала тренерка проєкту Елла Ламах.

Довідково:

ВГО Центр «Розвиток демократії» реалізує проєкт «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив.

Кущові тренінги організовуються для Волинської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Одеської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської областей. Тренінги проводитимуться у містах Кропивницький, Луцьк, Львів, Харків, Херсон, Чернігів.

Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

http://surl.li/lygy

Міністерство соціальної політики України

http://surl.li/lygz

#CanadaFundUA

http://ddc.org.ua/

https://www.facebook.com/vgocdd/

https://twitter.com/j0Kq7ZdrkxdJcQd

Tags: No tags

Comments are closed.