274363220_5043135145752329_6903435267200195265_n

НУО Центр – Розвиток демократії дякує за підтримку українців громадянам США

НУО Центр – Розвиток демократії висловлює свою вдячність американським благодійникам та благодійницям, які підтримали українців у скруті та своїми внесками допомагають їм долати наслідки російського вторгнення. Зокрема, збір коштів ініціювала Ліза Хоффман, її друзі та колеги, а також небайдужі американці, які долучилися до збору коштів.

НУО Центр – Розвиток демократії адресно надсилає ці гроші тим людям, які гостро потребують допомоги навіть на купівлю їжі. У Миколаєві та Миколаївській області завдяки цим надходженням людям поповнюють телефонні рахунки, купують продукти, опікуються чоловіком похилого віку з інвалідністю, житло котрого – гараж. В Херсонській області отримані кошти допомогли вагітній жінці, котрій розбомбили будинок, переїхати, допомогли чоловікові, в якого дитина з інвалідністю і дружина – лежача хвора після перенесеного інсульту.

Також ці кошти дають змогу системно організовувати побут людям, які є внутрішньо переміщеними особами через бойові дії на територіях, де вони проживали до нападу росіян. Переселенці у Кіровоградській, Тернопільській та Львівській областях завдяки цим коштам покращують придатність до проживання в домівках, які їм надали безкоштовно господарі – до цього ці будинки були без води та ремонту.

Переселенці, отримавши це фінансування, власноруч роблять ремонти, купують посуд, побутову техніку для кращих умов проживання.

Всі, хто отримав допомогу, дуже дякують і навіть не вірять, що просто так люди з далекої Америки їх підтримують. Переселенці, котрі пережили в цю зиму війну, плачуть і відповідають, що багато років радянська пропаганда, а потім і російська в Україні, переконували, що американці це «зло і руйнування сімей». Особливо це стосується південних та східних регіонів України, вони всі через цю пропаганду знали упередження про Америку. Тепер їхнє життя кардинально змінилося, і американці – друзі, які підтримали у важку хвилину.

Tags: No tags

Comments are closed.