херсон2

НУО ЦРД продовжує допомагати населенню Херсонщини

Мешканки затоплених будинків Бериславського району Херсонської області продовжують отримувати допомогу – побутову техніку від БФ «Разом для України», котра була передана людям за сприяння НУО «Центр – Розвиток демократії». Про це повідомила начальниця Мирненської селищної військової адміністрації Скадовського району Валентина Головата.

«Продовження допомоги мешканкам затоплених будинків Бериславського району після зруйнованої рашистами Каховської ГЕС. Іноді це цілий квест, щоб знайти адресата… бо в понівеченому житлі неможливо перебувати. Доводиться проживати у сусідів, у знайомих, або взагалі в іншому селі… поїхати далеко, коли ти вже один раз втікав від окупантів, повернувся, облаштував знову своє домашнє господарство, не хочеш, а іноді й просто не можеш…проте адресатів в с. Калинівське знайдено і побутову техніку від БФ “Разом” передано.

Не всі хочуть фотографуватися, часто плачуть, особливо жінки поважного віку, говорять, що за все життя ніколи й нічого не брали, протягом життя працювали й мали все своє, а зараз змушені побиратися…

За кожною історією – особисті хвилювання… Звичайно, вони не співставні із трагедіями, коли наші захисники і захисниці віддають своє життя на фронті, або щоденно гинуть цивільні люди від обстрілів… та це теж велика біда… хоча в спілкуванні жінки постійно підкреслюють: “Головне, щоб всі були живі й здорові, а все це дрібниці”.

Дякую ГО “Центр – Розвиток демократії” за допомогу херсонцям в рамках отриманого гранту», – написала Валентина Головата на своїй сторінці у Facebook.

Tags: No tags

Comments are closed.