162006971_947924209080050_4592506478737185221_n

«Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру» – для Харкова та Запоріжжя

16-18 березня 2021 року у Харкові триває кущовий тренінг у рамках проєкту «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру», котрий впроваджує Всеукраїнська громадська організація Центр «Розвиток демократії». Навчання для учасників та учасниць з м. Харкова, Харківської та Запорізької областей зібрало 21 особу – представників та представниць органів місцевого самоврядування, районних органів влади, громадських організацій.

Під час тренінгу йтиметься про практичні шляхи подолання гендерних стереотипів та бар’єрів для реалізації жінок, доступні інструменти у розвитку місцевих громад, формування стратегій. Учасники та учасниці тренінгу вчились застосовувати у громадській роботі Національне законодавство з прав жінок та гендерної політики, міжнародні стандарти, зобов’язання щодо захисту прав людини.

Проєктом передбачене навчання із врахування ратифікованих в Україні документів міжнародних зобов’язань при розробці та впровадженні стратегій, планів дій обласного, районного, місцевого рівнів. Навчання ведуть експертки ГО Центр «Розвиток демократії» Елла Ламах та Марія Дмитрієва.

Тренінги організовуються для Волинської, Київської, Кіровоградської, Львівської,  Миколаївської, Сумської, Одеської, Рівненської, Харківської,  Херсонської, Чернівецької, Чернігівської областей. У лютому 2021 року в рамках проєкту були проведені тренінги у Львові та Луцьку, у березні – в Чернігові та Харкові, також проєкт буде реалізований у містах  Кропивницький, Херсон.

У програмі тренінгу вивчаються:

  • Права жінок та гендерна політика, створення гендерно-чутливих послуг.
  • Міжнародні стандарти, національне законодавство з прав жінок та гендерної політики
  • Формування місцевих планів дій з врахуванням міжнародних зобов’язань
  • Міжсекторальна взаємодія, обрахування та пошук джерел фінансування
  • Моніторинг та оцінка. Інструменти
  • Адвокаційні кампанії для захисту прав жінок та гендерної рівності, міжнародні та національні приклади

ВГО Центр «Розвиток демократії» реалізує проєкт «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Протягом двох років в рамках впровадження проєкту представникам та представницям обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування надаватиметься підтримка через онлайн-заходи, консультації, круглі столи та менторські візити для створення стратегічних документів місцевого та обласного рівня із врахуванням міжнародних зобов’язань України у сфері підтримання миру і сталого розвитку.

#CanadaFundUA

https://www.facebook.com/vgocdd/
Tags: No tags

Comments are closed.