d1

У США відбулася зустріч активістів на підтримку України

Війна Росії проти України болить не лише громадянам України. Друзі України у столиці США Вашингтоні вчергове зустрілися, щоб познайомитися ближче з українською культурою і зібрати гроші на підтримку різних низових ініціатив в областях, найбільше постраждалих від вторгнення.


Зустріч відбулася напередодні Різдва, 23 грудня в родині Лорен Шмідт Lauren Schmidt, котра не перший рік активно займається підтримкою України.


Рідні, друзі та колеги зібралися, щоб послухати розповідь Оксани Семеник про її діяльність із визнання української культурної спадщини, привласненої Росією, українською саме в американських музеях.


Валентина Головата, яка працює в Херсонській області, та Тетяна Гєрко, яка працює в Донецькій області, розповіли про те, які зараз є нагальні потреби в цивільного населення в цих регіонах.
На знак подяки за підтримку та гроші, перераховані для українських місцевих ініціатив, донатори отримували в подарунок мотанки-янголята, які були передані Лорен від Університету Третього Віку, м. Луцьк.

Tags: No tags

Comments are closed.