львов тренинг сертификат

“Це були потужні три дні навчання”: враження учасниці тренінгу в рамках проєкту ГО Центр “Розвиток демократії”

Завершився перший кущовий тренінг у рамках проєкту «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру», котрий реалізує ГО Центр «Розвиток демократії». Триденне навчання тривало 16-18 лютого 2021 року в смт Східниця Львівської області.

Проєктом передбачено надання знань і формування навичок із врахування міжнародних зобов’язань при розробці та впровадженні стратегій розвитку, проєктів, програм та планів дій обласного та місцевого рівнів, і розуміння того, як це сприяє підтриманню миру і суспільній злагоді. Кущові тренінги організовуються для Волинської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Одеської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Чернівецької, Чернігівської областей. Львів став першим регіоном, у котрому провели кущовий тренінг, також проєкт буде реалізований у містах Кропивницький, Луцьк, Харків, Херсон, Чернігів.

Під час тренінгу обговорювались:

• Права жінок та гендерна політика, створення гендерно-чутливих послуг.

• Міжнародні стандарти, національне законодавство з прав жінок та гендерної політики

• Формування місцевих планів дій з врахуванням міжнародних зобов’язань

• Міжсекторальна взаємодія, обрахування та пошук джерел фінансування

• Моніторинг та оцінка. Інструменти

• Адвокаційні кампанії для захисту прав жінок та гендерної рівності, міжнародні та національні приклади

«Це були потужні три дні навчання для тренерок — «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру» від Ella Lamakh та Марія Дмитрієва, організований за підтримки Департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА. Професійні тренерки, усвідомлений підхід до навчання, комфортні умови, зацікавлені та активні колежанки – чи можна було хотіти більшого», – зазначила учасниця тренінгу Yana Pekun.

«Тренінг завершився домовленістю про формування робочої групи для координування розробки місцевих планів дій у сфері підтримання миру. Представниці Львівської області сформували кістяк цієї групи, учасниці з Тернополя та Чернівців планують подальшу роботу із поширення отриманих знань у своїх областях», – підсумувала триденну роботу Марія Дмитрієва.

ВГО Центр «Розвиток демократії» реалізує проєкт «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Протягом двох років в рамках проєкту представникам та представницям обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування надаватиметься підтримка через онлайн-заходи, консультації, круглі столи та менторські візити для створення документів місцевого та обласного рівня із врахуванням міжнародних зобов’язань України у сфері підтримання миру і сталого розвитку.

#CanadaFundUA

http://ddc.org.ua/

https://www.facebook.com/vgocdd/

https://twitter.com/j0Kq7ZdrkxdJcQd

Tags: No tags

Comments are closed.