1

Жителі Херсонщини подякували НУО ЦРД та БФ «Разом для України» за постійну допомогу в облаштуванні побуту

Мешканці підтоплених будинків громад Херсонської області подякували за постійну гуманітарну допомогу, необхідну для відновлення побуту, благодійницям і благодійникам з НУО «Центр – Розвиток демократії» та БФ «Разом для України». Перші підсумки гуманітарної підтримки постраждалих від підриву окупантами Каховської ГЕС підбила начальниця Мирненської селищної військової адміністрації Скадовського району Валентина Головата: з її слів, більшість побутових речей, які належали жителям цього краю, просто непридатні до використання.

«Разом із представником Калинівської громади Артемом Ошуркевичем передали проживаючим на цих територіях ковдри, подушки, комплекти постелей до них, рушники,  електроплитки та миючі  різноманітні засоби.

Спілкуючись, жителі щиро дякували та говорили про потреби в допомозі також тим, хто має розбиті або спалені будинки. Самі приміщення їм допомагають відбудовувати, або мають на це компенсацію від держави. А от побутових речей, техніки, меблів не вистачає.

Передаю слова вдячності Благодійному Фонду «RAZOM» та Громадській організації «Центр – Розвиток демократії» за вагому допомогу мешканцям підтоплених будинків населених пунктів Калинівське, Краснолюбецьк, Бобровий Кут Бериславського району Херсонщини», – написала Валентина Головата на своїй сторінці у Фейсбук.

Раніше повідомлялося про передачу на Херсонщину гуманітарної допомоги – людям передали постільні комплекти.

#razomgrants

#RazomRelief

Tags: No tags

Comments are closed.