перинатальний

Жінки Волині та Львівщини отримали допомогу: дані роботи гінекомобілів, переданих феміністками Литви за сприяння ЦРД

Адміністрація «КП “Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства” Волинської обласної ради» висловлює вдячність усім причетним до залучення до допомоги жінкам Волині гінекологічного автомобілю, котрий передали в Україну представниці литовської Асоціації Lygiai.

“Адміністрація КП «ВОТМОЗМІД» висловлює щиросердну подяку за надані можливості для забезпечення, профілактики і раннього виявлення гінекологічної патології у сільського жіночого населення Волинської області.

Завдяки нещодавно отриманому за Вашої підтримки гінекологічному автомобілю створено виїзні бригади у складі: лікаря акушер-гінеколога, лікаря УЗД-діагностики, лікаря педіатра, медсестер по мірі можливості залучається медичний психолог. За час функціонування виїзної бригади здійснено 23 виїзди. З жовтня до кінця  2022 року та 16 виїздів за січень-лютий 2023 року в райони Волинської області. Оглянуто та проконсультовано 1544 жінки, в тому числі 48 вагітних і 58 тимчасово переселених, частка пацієнтів, що були задоволені результатами консультування та лікування становить 97% відповідно до результатів зворотного анкетування, проведено 1208 ультразвукових обстежень органів малого тазу, огляд та обстеження молочних залоз, розширені кольпоскопії, проводиться запис ЕКГ. Усім пацієнтам на прийомі проведено вимірювання АТ, пульсу, оцінка індексу маси тіла та надання рекомендацій щодо здорового способу життя. Консультування на тему:  методи контрацепції , незапланованої вагітності, профілактики інфекцій що передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІД. Після отримання результатів обстежень проведених під час виїздів, було проконсультовано 100% пацієнтів з наданням рекомендацій методом телемедицини. Пацієнти з виявленою патологією скеровуються на дообстеження та госпіталізацію з метою подальшого стаціонарного лікування.

 Ще раз щиро вдячні за співпрацю!”, – зазначають у закладі.

Разом з тим, отримані дані використання для допомоги жінкам регіону гінекологічного автомобілю, котрий працює при Львівському обласному клінічному перинатальному центрі.

«Гінекологічний автомобіль оснащений сучасним УЗД, електрокардіографом, в її бригаді працюють гінеколог, УЗД, медична сестра та водій.

Ці фахівці виїжджають у громади Львівської області з понеділка по п’ятницю.

За період вересень-грудень 2022 року завдяки мобільному гінекологічному кабінету обслуговано 2475 пацієнтів із сіл та селищ, малих населених пунктів. Тут також можна пройти різні експрес-тести, мазки, зробити електрокардіограму», – повідомляють зі Львова.

#коаліція_Волинь1325

www.lygiai.org

https://www.facebook.com/LygiaiAsociacija

#Центр_Розвиток_Демократії

Tags: No tags

Comments are closed.