cdd

НУО Центр – Розвиток демократії дякує за підтримку The Isabel Allende Foundation

НУО Центр – Розвиток демократії висловлює свою вдячність благодійному фонду Ісабель Альєнде за перераховані кошти, котрі були призначені для допомоги вразливим групам жінок в Україні.

Також організація дякує очільниці БО «Всеукраїнська ліга “ЛЕГАЛАЙФ”» Юлії Дороховій, котра надала контакти жінок, які особливо потребують підтримки. Це жінки, котрі вийшли з місць позбавлення волі, жінки, котрі мають інвалідність і не можуть виходити з дому, жінки, які боролися з наркозалежністю і тепер долають її наслідки, жінки з ВІЛ. Всі вони потребують ліків та лікування. Під час війни вони стали ще вразливішими.

З коштів фонду Ісабель Альєнде НУО Центр – Розвиток демократії з інформаційним сприянням Юлії Дорохової перераховує допомогу цим українкам.

Завдяки пані Ісабель був прибраний бар’єр стереотипів та непорозуміння, що вже багато років існував між цими жінками та жінками з феміністичними поглядами. Українки зі вразливих груп думали про феміністок, що вони “проти сімей”, проти вразливих груп жінок, мали інші стереотипи. Але підтримка фінансово допомогла їм потоваришувати:

“Під час війни саме феміністки перерахували мені кошти для їжі”;

“Ніколи не думала, що жінки з феміністичної організації підтримають мене, коли мені потрібна були ліки”; – таких відгуків у НУО отримали багато, більше ніж від 15 жінок з різних куточків України (фото з етичних міркувань не публікуються).

Центр – Розвиток демократії також висловлює вдячність Лізі Хоффман, чудовій людині, яка познайомила цю організацію з фондом та безпосередньо Ісабель Альєнде за її підтримку, за допомогу вразливим жінкам під час російської агресії в Україні. Багато з цих жінок не можуть вийти з дому, мають різні хвороби і не мають можливість купити собі харчі або ліки, у них є родини, діти, і війна поставила в умови виживання.

Tags: No tags

Comments are closed.