159468671_346548036662131_7970764199192780864_n

«Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру» – у Чернігові

10 березня 2021 року в Чернігові розпочався кущовий тренінг, котрий є складовою дворічного проєкту «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру». Проєкт втілює ГО Центр «Розвиток демократії».

До навчання залучають представників і представниць громадських організацій, державних структур, депутатського корпусу, котрі отримують систематичні знання та формують навички залучення до своєї діяльності документів – міжнародних зобов’язань, ратифікованих в Україні. Таким чином, учасники тренінгу зможуть впроваджувати в своїй діяльності відповідні стратегії розвитку, формувати плани дій на місцевому рівні у себе в регіоні.

Кущові тренінги організовуються для Волинської, Київської, Кіровоградської, Львівської,  Миколаївської, Сумської, Одеської, Рівненської, Харківської,  Херсонської, Чернівецької, Чернігівської областей.

У лютому 2021 року в рамках проєкту були проведені тренінги у Львівській та Волинській областях. Після Чернігова він також буде реалізований у містах  Кропивницький, Харків, Херсон.

Тренери викладають наступні напрямки:

• Права жінок та гендерна політика, створення гендерно-чутливих послуг.

• Міжнародні стандарти, національне законодавство з прав жінок та гендерної політики

• Формування місцевих планів дій з врахуванням міжнародних зобов’язань

• Міжсекторальна взаємодія, обрахування та пошук джерел фінансування

• Моніторинг та оцінка. Інструменти

• Адвокаційні кампанії для захисту прав жінок та гендерної рівності, міжнародні та національні приклади

ВГО Центр «Розвиток демократії» реалізує проєкт «Синергія міжнародних зобов’язань у місцевих стратегіях та планах дій як інструмент підтримки миру» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Протягом двох років в рамках проєкту представникам та представницям обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування надаватиметься підтримка через онлайн-заходи, консультації, круглі столи та менторські візити для створення документів місцевого та обласного рівня із врахуванням міжнародних зобов’язань України у сфері підтримання миру і сталого розвитку.

#CanadaFundUA

https://www.facebook.com/vgocdd/
Tags: No tags

Comments are closed.